Zarejestruj się 
Zaloguj się 
 
 
zaloguj
Znajdź łódź dla siebie! »

 
O nas

SMART Sp. z o.o. powstała 21.06.1991 roku w Gdyni. Od tego czasu firma dynamicznie rozwija się zaopatrując przemysł stoczniowy, armatorów floty handlowej, Marynarkę Wojenną, lotnictwo cywilne i wojskowe, Straż Pożarną, Policję i inne służby OC, a także żeglarzy, właścicieli jachtów i łodzi motorowych.


W dniu 07.07.1994 roku zostaje otwarty oddział w Szczecinie.
Od tego tez roku SMART zostaje wyłącznym przedstawicielem firmy Zodiac International na Polskę.


Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem stoczni, statków i jachtów. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych środków ratunkowych od elektronicznych radioboi ratunkowych poprzez tratwy ratunkowe mogące pomieścić od 4 do 150 osób po kamizelki asekuracyjne do prac pokładowych. Gdy występuje takie zapotrzebowanie dostarczamy na burte żywność i środki techniczne potrzebne w trakcie rejsu. Nasz dział map i publikacji skompletuje i dostarczy stosowne mapy i publikacje na wody całego świata. Inny dział wyposaży jacht żaglowy lub motorowy w środki techniczne i ratunkowe na każdy rodzaj żeglugi. Jesteśmy również przygotowani do obsługi dostaw wojskowych.


Jesteśmy ponadto przedstawicielami uznanych firm krajowych i zagranicznych m.in. Marine s.r.o., Secumar, Kannad, Jeppesen, British Admirality, IMRAY, ITU, Hamann AG, Hansson Pyrotech, CTEK, Nexus Marine i Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej.

Obsługujemy płatności elektroniczne Dot Pay
SMART
ul. Jana z Kolna 21A
e-mail: biuro@smart.gda.pl / tel.: +48 91 434 08 63 / +48 91 488 33 53
© 2012-2024 SMART  -  polityka prywatności
 projekt i wykonanie: Projektowanie sklepów internetowych Art Delarte